با داشتن یک استراتژی برند قوی، از دیگران متمایز شوید.

هویت منحصربه‌فرد کسب‌وکار شما در داستانی نهفته است که برای مخاطبان‌تان تعریف می‌کنید! تصویر کسب‌وکار شما جلوه‌ای خاص دارد که باید آن را همان‌طور ویژه به مردم نشان دهید!

شما پیش از هر چیز به یک خط داستانی هماهنگ‌کننده و یک دستورالعمل کلی نیاز دارید تا تلاش‌های بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی خود را براساس آن پیش ببرید. هویت بصری منسجم و داشتن یک لحن مناسب، برند شما را قوی‌‌تر و ارزشمندتر جلوه می‌دهد. اتاق فکر دکتر KPI با توجه به پتانسیل‌های شما جریانی که در آن می‌توانید موفق جلوه کنید را پیدا می‌کند و مناسب با آن داستان برندتا را تعریف می‌کند.

ادامه مطلب

می‌‌خواهید در موتورهای جستجو گوگل دیده شوید؟ به یک وب‌سایت بهینه نیاز دارید.

حضور موفق در تجارت آنلاین بدون داشتن یک وب سایت حرفه ای امکان پذیر نیست. شما باید در صفحات اول نتایج گوگل ظاهر شوید تا مخاطبان خود را افزایش دهید ، فروش را افزایش دهید و نام تجاری خود را معروف کنید.

برای اینکه یک سایت قدرتمند ایجاد کنید و سال ها از آن بهر‌ه‌مند شوید باید هاست و دامنه مناسب تهیه کنید. ما به شما کمک می‌کنیم تا سایتی داشته باشید که جذاب، بهینه و ریسپانسیو بوده و از UI و UX نتیجه‌بخشی برخوردار باشد. پلاگین‌های لازم را بر روی آن نصب می‌کنیم، کال تو اکشن‌های جذاب برای آن انتخاب کرده و آن را برای نمایش در گوشی‌های تلفن همراه آماده می‌کنیم. از همه مهم‌تر تیم خدمات SEO دکتر KPI تز هیچ تلاشی تا رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید و زودتر از رقبا خود به کاربران نمایش داده شوید.

ادامه مطلب

از طریق شبکه‌ های اجتماعی دیده شوید و مخاطبان وفادار پیدا کنید

فرقی نمی کند چه کسب و کاری دارید. مخاطبان شما ساعاتی از شبانه روز خود را در شبکه های اجتماعی سپری می‌کنند. باتوجه به پرسونا خریداران‌تان محتواهای جذاب تولید می‌کنیم و آن‌ها را در کانال‌های مناسب انتشار می‌دهیم تا در فضای مجازی به خوبی دیده شوید.

تیم شبکه‌های اجتماعی ما به شما کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید و با استفاده از بازاریابی محتوای حرفه‌ای در کانال های مناسب، آگاهی از برند، فروش و درآمد خود را افزایش دهید. نگران نباشید. ما در این مسیر از خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ هم نهایت استفاده را خواهیم برد تا برای برند شما اعتمادسازی کنیم. شایان ذکر است تیم ما هر سه ماه یک‌بار نتایج حاصل از شبکه های اجتماعی را با دقت مورد آنالیز قرار می دهد تا با سلایق و علایق مخاطبان شما بیشتر آشنا شوند، نواقص و نقاط قوت خود را بیشتر بشناسند و براساس اطلاعات به دست آمده استراتژی شبکه‌های اجتماعی را به روز کنند.

اطلاعات بیشتر

با راه اندازی کمپین‌ های تبلیغاتی موثر ره چندساله را چند شبه بپیمایید

ما در دکتر KPI تمامی ابزار و رسانه‌های دیجیتال مختلف را به کار می‌گیریم تا شما را به هدف کمپین‌تان برسانیم.

ما قبل از شروع کمپین، ابتدا با پرسونا جمعیت هدف شما آشنا می‌شویم. بعد از گفتگو با شما هدف کمپین را تعیین می‌کنیم. بعد از انجام تحقیقات لازم، با توجه به بودجه شما، اتاق فکر استراتژی کمپین‌ را مشخص می‌کند. در آخر شما شاهد یک کمپین منسجم و خیره‌کننده خواهید بود و از نتایج آن شگفت‌زده خواهید شد.

اطلاعات بیشتر

رسیدن به صفحه اول نتایج سرچ گوگل

کاری شدنی است

با ما تماس بگیرید